Księgowość spółki z o.o.

Wpis

wtorek, 26 września 2017

Księgowość uproszczona online

Prowadząc własną działalność gospodarczą ważne jest to, aby do prowadzenia księgowości, wybrać odpowiednią formę księgowości.

Zastanawiasz się w jaki sposób należy księgować dokumenty?
Czy korzystne jest samodzielne prowadzenie księgowości bądź zatrudnienie księgowej?
Może najkorzystniejszym wyjściem jest podjęcie współpracy z biurem rachunkowym?

Otóż decydując się na pierwszy wariant, przedsiębiorca ma możliwość prowadzenia księgowości za pomocą Internetu. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane dla mikro oraz małych przedsiębiorstw, w przypadku których istnieje możliwość prowadzenia księgowości uproszczonej.

Czy wiesz jak prowadzić księgowość online?

Do podjęcia decyzji o samodzielnym prowadzeniu spraw księgowych firmy, warto skorzystać z aplikacji upraszczających to zadanie. Jedynym wymogiem jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu, który umożliwia samodzielne wprowadzanie kosztów, wystawianie faktur, rachunków oraz deklaracji podatkowych. Dane firmy wprowadzić będzie trzeba jedynie raz, ponieważ za każdym następnym razem będzie to uzupełniane automatycznie.


Każdy dokument sporządzony online jest gotowy do wydruku. Nie posiadają one żadnych błędów, co całkowicie ogranicza ryzyko związane z prowadzeniem księgowości online. Każda informacja wprowadzona do systemu jest zapisywana na serwerze zewnętrznym, co daje możliwość odzyskania utraconych danych w każdym momencie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
ksiegowoscspolki
Czas publikacji:
wtorek, 26 września 2017 11:27

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • pewnynajemca napisał(a) komentarz datowany na 2017/11/09 09:48:18:

    Zastanawiałem się kiedyś nad księgowością online, ale jednak zawsze wolałem tradycyjną księgowość, może jednak kiedyś spróbuję tego rozwiązania.

  • ferenlis napisał(a) komentarz datowany na 2017/11/13 12:52:03:

    W naszych czasach jest tyle informacji umieszczonych w internecie że nie trzeba wykupywać od razu firmy ksiegowej, wystarczy troche poczytać i się poduczyć

  • tomekignacik napisał(a) komentarz datowany na 2018/07/31 11:51:09:

    Także jestem bardziej przekonany do standardowej księgowości niż do online. Jednak bardziej cenię sobie kontakt(nawet mailowy) z biurem rachunkowym oraz wyjaśnianie wszelkich wątpliwości na miejscu. Tutaj znajdziecie link do mojego księgowego.

Dodaj komentarz